Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete v časti: ochrana osobných údajov a v obchodných podmienkach.

 

 

 

 

TOVAR V AKCII

naša cena 3,00 EUR
skladom
naša cena 3,80 EUR
skladom
naša cena 3,80 EUR
skladom

KONTAKTY

Kreativ Art Hobby s.r.o.
Kukučínova 5313/43
929 01 Dunajská Streda
tel: +421 905 491728
dekupaz(a)dekupaz.sk
IČO: 50344269
IČ DPH: SK2120283209

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 2,90 EUR
skladom
naša cena 2,90 EUR
skladom
naša cena 2,90 EUR
skladom

O NÁS
Pár slov na úvod

Vitajte v mojom novom e-shope zameranom na dekupáž !

Milé tvorilky, tvorcovia, kreatívne dušičky, Poobzerajte sa v našom decoupage e-shope a nechajte sa inšpirovať! Pripravila som pre Vás tovar, ktorý som vyberala s láskou a starostlivo. Každý jednotlivý kus ma inšpiruje, láka, aby som sa pustila do kreatívnej práce. Práve o tento fantastický pocit, chcem sa s Vami podeliť, preto na tejto stránke ponúkam nielen samotný produkt, ale aj nápady, inšpiráciu ku každému kusu. Nápady, inšpirácie, ilustrácie, detaily produktov pridávam na stránku postupne. Preto odporúčam sledovať aj špecifikácie tovaru, súvisiace produkty, ale aj sekciu NÁŠ TIP . Nechajte sa zapísať na newslettre pri objednávke tovaru a budeme Vás informovať o novinkách v e shope. Tovar mám fyzicky skladom, t.j. netreba čakať kým sa mi zbierajú objednávky. Po zaplatení faktúry, tovar posielam hneď. Verím, že tu každý nájde niečo pekné pre seba a budem veľmi rada ak sa ku mne budete s radosťou vracať. Pri tvorbe stránky som preferovala ľahkú, intuitívnu orientáciu, aby ste našli všetko, čo potrebujete na dekupáž - decoupage. Ak by Vám predsa len niečo chýbalo, neváhajte a kontaktujte ma. Samozrejme s radosťou prijímam aj všetky Vaše pripomienky a návrhy, aby som obchod mohla zdokonaliť. Prajem príjemné strávenie času a nakupovanie na mojej stránke.

Kristina

Decoupage je technika zdobenia predmetov rôznymi materiálmi. Na zdobenie sa používajú servítky ( podľa čoho vznikol názov servítková technika),  špeciálne dekupáž  papiere ( uľahčujú nám prácu, pretože sa ľahšie a krajšie aplikujú, majú vyššiu kryciu schopnosť, sú dostupné vo väčších rozmerov, t.j. ideálnejšie pre väčšie plochy) a ryžové papiere ( ryžový  papier spája vlastnosti servítky a dekupáž papiera. Práca  s ryžovým papierom je jednoduchšia a precíznejšia, ako so servítkami, technika je pritom  rovnaká. Pretože sú dostupné i väčšie rozmery, jednoduchšie zakryjeme s nimi väčšie plochy ako pomocou servítok. Ryžové papiere sú  priesvitné, preto je podklad alebo miesto kam sa bude papier lepiť potrebný natrieť svetlou akrylovou farbou (biela, krémová).

Dekorovať je možné akýkoľvek povrch. Technika decoupage najčastejšie sa používa na: drevo (osobne milujem dekorovanie drevených predmetov ) , MDF, sklo, keramika, zinkované nádobky a textil.

Kristina