Eshop kreatívne potreby, pomôcky, materiál a kurzyKreativ Art Hobby
Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Prihláste sa na odber

Ostaňme v kontakte! Po prihlásení, dostanete najčerstvejšie informácie a výhodné ponuky z nášho e-shopu.

Sledujte náš Instagram

  1. Úvod
  2. Modrý držiak na ceruzky
Modrý držiak na ceruzky

1 . Povrch natrieme bielou matnou akrylovou farbou Pentart. Okraje som natrela matnou country modrou. Pentart má veľmi krásne jemné farby označené – „country“. Dávno som túžila vyskúšať túto farbu, takže som sa tešila na príležitosť. ? Farba naozaj krásna!

2. Nachystáme si motívy z ryžového papiera a nanesením najprv spodnej a potom vrchnej vrstvy lepidla motív fixujeme na povrch. Tento ryžový papier má rozmer A4, je veľmi jemný a veľmi ľahko sa s ním pracuje. Keď je všetko riadne zaschnuté, okraje očistíme šmirgľovým papierom.

3. Nasledujem dvojfázový krakelovací lak RANDON, zn. Pentart. Na povrch nanesieme prvý (1/2) komponent a po jeho vyschnutí aj druhý (2/2) komponent. Jednotlivé vrstvy nechajte usušiť pri izbovej teplote. Druhá fáza počas schnutia popraská, bude priehľadná a vodeodolná . Praskliny som zvýraznila antikovacou pastou, Pentart umbra. Po zaschnutí, predmet prelakujeme.

4. Na bočné strany som nalepila drevené srdiečka, namaľované country modrou farbou, patinované dvoma antikovacími pastami a to – bielou a umbrou zn. Pentart.

Internetový obchod s hobby a kreatívnymi potrebami na výrobu dekoračných predmetov, návrh a výroba designových interiérových doplnkov, laserom gravírované krabičky . Nájdete tu všetko pre Vaše kreatívne "hand-made" výrobky, alebo si môžete vybrať z našich originálnych, ručne vyrábaných predmetov. E-shop zameraný na techniku dekupáž, decoupage, ponúkame všetky potreby k tejto technike.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk