Eshop kreatívne potreby, pomôcky, materiál a kurzyPapier na decoupage, ryžové , scrapbookové a transferové papiere
Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Prihláste sa na odber

Ostaňme v kontakte! Po prihlásení, dostanete najčerstvejšie informácie a výhodné ponuky z nášho e-shopu.

Sledujte náš Instagram

  1. Úvod
  2. PAPIER NA DECOUPAGE

Papier na decoupage, dekupáž, ryžové papiere

 

V našej ponuke nájdete široký sortiment papierov na decoupage (dekupáž) s rôznymi motívmi, v rozmeroch : A4, 50 x 70 cm, 48 x 33 cm alebo 60 x 24 cm. Podľa povrchu rozlišujeme matné (papiere od Tassotti, BOMO a soft papiere na decoupage od ITD Collection) a lesklé dekupážné papiere ( papiere od STAMPERIA - 50 x 70 cm). V tejto kategórií nájdete aj ryžové papiere (STAMPERIA , ITD COLLECTION), scrapbookové papiere atransferové (prenášacie) papiere.

V našej ponuke nájdete široký sortiment papierov na decoupage (dekupáž) s rôznymi motívmi, v rozmeroch : A4, 50 x 70 cm, 48  x 33 cm alebo 60 x 24 cm.

Podľa povrchu rozlišujeme matné (papiere od Tassotti, BOMO a soft papiere na decoupage od ITD Collection)  a lesklé dekupážné papiere ( papiere od STAMPERIA - 50 x 70 cm). V tejto kategórií nájdete aj ryžové papiere (STAMPERIA , ITD COLLECTION), scrapbookové papiere atransferové (prenášacie) papiere.


 

 

 

 

 

 

 

MATERIÁL PRE DECOUPAGE / PAPIER NA DECOUPAGE, RYŽOVÉ PAPIERE

Internetový obchod s hobby a kreatívnymi potrebami na výrobu dekoračných predmetov, návrh a výroba designových interiérových doplnkov, laserom gravírované krabičky . Nájdete tu všetko pre Vaše kreatívne "hand-made" výrobky, alebo si môžete vybrať z našich originálnych, ručne vyrábaných predmetov. E-shop zameraný na techniku dekupáž, decoupage, ponúkame všetky potreby k tejto technike.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk